VERSACE JEANS COUTURE – Ж Високи потпетици

12.890 ден 6.445 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3S5071982-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 10%Полиуретан 90%Бовино