VERSACE JEANS COUTURE – Ж Високи потпетици

13.490 ден

Kоличина:
SKU: 72VA3S50ZP003-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 37, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 10%Полиуретан 90%Бовино